Ритми Серця. Благодійний проект "Пробіг під каштанами"

Щорічно в Україні народжується близько 5 000 дітей з аномаліями серцево-судинної системи.
Сумна статистика свідчить, що в Україні щороку від 7 до 14 малюків на 1 000 немовлят народжуються із вродженими вадами серця.
Одним із провідник закладів України, який займається лікуванням таких діток являється Центр дитячої кардіології та кардіохірургії м. Києва, який за історію свого існування врятував більше 10 000 дитячих життів! Нажаль, такі заклади не дотуються державними коштами і вони потребують вагомої матеріальної підтримки.
Благодійний проект "Пробіг під каштанами" займається підтримкою Центру і щорічно збирає кошти на лікування діток, організовуючи благодійний забіг. В цьому йому допомагають партнери, які з року в рік надають підтримку проекту. Одним із партнерів проекту виступає компанія Amway Україна, яка за час партнерства допомогла зібрати майже половину загальних коштів зібраних Пробігом.
 
Щоб життя було довгим і щасливим – серце має бути здоровим.

Генеральним партнером події стане компанія «Емвей Україна», яка, крім незмінної підтримки заходу, традиційно збирає найбільшу команду NUTRILITE. При цьому стати частиною команди і допомогти дітям може кожен, для кого спорт і благодійність – невід'ємна частина життя.
Долучайтеся до благодійного проекту «Пробіг під каштанами 2017» разом з командою NUTRILITE – і станьте одним з тих, завдяки кому дитячі серця отримають надію на одужання. Разом ми зможемо подарувати дітям щасливе майбутнє.

Зареєструватися на Пробіг в команді Nutrilite можна на сайті amway.ua.