Створюємо безпечні зони дитячого відпочинку разом! Дитинство під знаком плюс.

З 22 червня по 26 серпня усі бажаючі можуть заповнити заявку на сайті www.playplus.com.ua та позмагатися за графічне оформлення ігрових майданчиків та побудову дитячого ролледрому у рамках соціального проекту «Дитинство під знаком плюс»Відсутність сучасних місць для активного дитячого відпочинку – одна з головних проблем практично в усіх містах України. Це підтверджено даними дослідження, яке було проведено в травні 2016 року компанією iVox в рамках проекту «Дитинство під знаком плюс» за ініціативи компанії «Байєр».
Згідно з опитуванням 78% українців вважають, що зон для дитячого відпочинку катастрофічно не вистачає, а ще 71% стверджують, що існуючі місця потребують оновлення та знаходяться у вкрай незадовільному стані. Також у ході опитування було з’ясовано, що актуальним для сучасного покоління діток є катання на роликах і самокатах. Саме тому «Дитинство під знаком плюс» ініціює створення дитячого роллердрому, місце розташування якого визначатимуть самі батьки. 

Окрім створення нових майданчиків, «Дитинство під знаком плюс» також допоможе батькам відновити вже існуючу інфраструктуру – намалювати розмітку для безпечної їзди на самокатах у дитячих садках. Для цього батькам необхідно залишити заявки на сайті проекту (http://www.playplus.com.ua).

Ініціатива «Безпечна гра власними руками» проходить у рамках соціального проекту «Дитинство під знаком плюс» від компанії «Байєр». Проект має на меті вирішення однієї з головних проблем, що спостерігається практично у всіх містах України, – відсутність сучасних місць для безпечного активного дитячого відпочинку.
Започаткована ініціатива допоможе збагатити й урізноманітнити дозвілля малечі у дитячих садках чи інтернатах. Для участі у проекті  громадянам необхідно лише заповнити заявку на сайті www.playplus.com.ua. Важливим є те, що ініціатори заявок  активно залучаються до всіх етапів реалізації проекту – від вибору дитячого навчального закладу до проведення графічного оформлення й організації веселих і пізнавальних ігор із використанням самокатів. Для цього організатори проекту нададуть переможцям, чиї заявки набрали найбільшу кількість голосів, спеціальні фарби й ескізи для нанесення розмітки, візьмуть безпосередню участь у оформленні майданчиків на території дитячих навчальних закладів разом із небайдужими батьками й активістами, а також подарують закладу три самокати. Таким чином діти отримають нові можливості для активного, безпечного та пізнавального дозвілля.  

Проект триватиме впродовж літа, тому вже зараз організатори проекту закликають якомога більше батьків долучитися до ініціативи. Взяти учать у проекті дуже просто, тож будьмо активними! Соціальний проект «Дитинство під знаком плюс», має на меті забезпечити дітям безпечне й активне дитинство!

Строк дії Акції: з 22 червня до 26 серпня 2016 року
Акція проводиться на всій території України, за виключенням території Автономної республіки Крим, тимчасово окупованих територій та територій проведення АТО.
Деталі Акції у розділі «Правила участі» на сайті playplus.com.ua  
Організатор акції – ТОВ «БАЙЄР»

Виконавець ДП «Талан Коммунікейшнс «Talan Communications»

Комментарии

Популярные сообщения